TopParken
Recreatiepark Beekbergen | Beekbergen

Ferox XL 6 personen Wellness - Recreatiepark Beekbergen

Recreatiepark Beekbergen

Nederland - Gelderland
Boek een verblijf bij Recreatiepark Beekbergen, gelegen in Beekbergen. ✓ Direct boeken bij het park ✓ Op de Veluwe ✓ Nabij Apeldoorn ✓ Verwarmd buitenzwembad
  • Vuurwerkvrij vakantiepark
  • Buiten zwembad
  • Restaurant en/of snackbar
  • In de bossen
  • Op de Veluwe
Beschikbaarheid en prijs

Locatie

Gelderland, Beekbergen

Voorzieningen

Wellness

  1. Sauna in tuin
  2. Buitendouche
  3. Spa in tuin

Woonkamer

  1. Open keuken
  2. Flatscreen TV
  3. Eethoek
  4. Zithoek

Slaapkamer

  1. Opgemaakte bedden bij aankomst
  2. 1-persoons bed: 4
  3. 3 Slaapkamers
  4. Stapelbed: 1

Keuken

  1. DE koffieapparaat (koffiecups)
  2. 4-pits gasstel
  3. Koelkast
  4. Diepvries
  5. Combimagnetron
  6. Vaatwasser

Sanitair

  1. Douche
  2. Toilet
  3. Wastafel

Buiten

  1. Parkeerplaats bij woning (1 auto)
  2. Terrasmeubilair

Het park

Recreatiepark Beekbergen is gelegen aan de rand van de Veluwe. Het mooie en goed onderhouden recreatiepark geniet van een prachtige ligging in een bosrijke omgeving waar genoeg te beleven is. Zo kunt u per fiets, mountainbike of al wandelend de omgeving ontdekken. En hebben uw huisdieren ook een ontspannen vakantie nodig? Dan neemt u deze toch gerust mee, zodat zij ook van de prachtige natuur kunnen genieten. Heeft u een avond geen zin om te koken? Dan kunt u voor een culinair hoogstandje aanschuiven in ons restaurant. Wij raden u aan om vooraf te reserveren. En om uw verblijf op ons park nog aangenamer te maken, bieden wij onze gasten ook een broodjesservice, zodat u ’s ochtends heerlijk rustig aan kunt doen. Ook de kinderen zullen zich dankzij het verwarmde buitenzwembad en het aangrenzende kinderbad uitstekend vermaken. En als dat niet genoeg is dan kunnen zij zich ook lekker uitleven bij de speeltuin of het sportveld.

Parkfoto's

De omgeving

Recreatiepark Beekbergen ligt prachtig verscholen in de bossen van de Veluwe, op korte afstand van steden als Arnhem, Zutphen en Apeldoorn. De Veluwe is een van de meest schitterende natuurgebieden van Nederland. Voor de natuurliefhebber zijn hier mogelijkheden te over. Zo vindt u in de directe omgeving uitgestrekte heidevelden, zandverstuivingen, bossen alsook de Loenense waterval. Maar ook als u liever een dagje wilt winkelen of sightseeën dan heeft u met de nabijheid van Apeldoorn, Zutphen en Arnhem eveneens volop keuze. In Apeldoorn mag een bezoekje aan Paleis Het Loo zeker niet ontbreken. Of ga een gezellig dagje met de kinderen naar de Julianatoren of de Apenheul. Verder bent u ook zo in het winkelparadijs van Arnhem, waar u uiteraard ook een bezoek kunt brengen aan het Openluchtmuseum of Burger’s Zoo. In samenwerking met Ticketsplus bieden wij de leukste dagjes uit in de omgeving aan, meer informatie hierover vindt u bij de receptie.

Omgevingsfoto's

 

De uitvoering/indeling van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.

 

Bouwwerkzaamheden
Recreatiepark Beekbergen is een vakantiepark in ontwikkeling, hierdoor vinden er bouwwerkzaamheden plaats. Wij doen ons best om de overlast zoveel mogelijk te beperken. Als u vragen hebt over de omvang van de werkzaamheden, neem dan contact met ons op via 088 500 2477. Wij staan u graag te woord en praten u bij over de actuele stand van zaken.

22 recensies


  1. 7,7

    Hondenweide was erg leuk en groot. Top!

    December 2022 - Joop S.

  2. 7,8

    Dat de bossen dichtbij zijn, de grootte van de omheinde tuin. Een ruime badkamer.

    November 2022 - C. T.

  3. 7,7

    Vriendelijkheid bij de receptie!

    November 2022 - Erik C.

  4. 9,6

    Geen recensie achtergelaten

    November 2022 - Jan F.

  5. 8,9

    De Poolboy, is best vaak langs geweest om te kijken of hij het water kon testen, maar wij zaten echt wel de hele middag in die jaccuzie. dus telkens lukte het niet. Toen het wel lukte was hij ook zo vriendelijk om uitvte leggen hoe dat testen werkte toen we er naar vroegen. heel interessant ook. Ik weet zijn naam niet, maar het is wel top geregeld!

    November 2022 - Anik Setiawati H.

  6. 8,2

    Geen recensie achtergelaten

    Oktober 2022 - André T.

  7. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    September 2022 - B. J.

  8. 9

    Bij de dag van aankomst mochten we om 1100 uur al in ons huisje.

    September 2022 - jantje o.

  9. 8,3

    Super flexibel tijdens het inleveren van de e-choppers (we waren wat verlaat)

    September 2022 - Eva v.

  10. 8,5

    de dame bij de receptie afgelopen woensdag, zeer behulpzaam. Ons koffiezetapparaat was stuk. Ze heeft meteen kopje koffie voor ons geregeld en monteur ingeschakeld. In de middag hadden we nieuwe apparaat

    September 2022 - Frans v.

  11. 8,2

    Ik werd heel blij van de mooie tuin met omheining aan het water, huisje 220 ga ik absoluut onthouden voor in de toekomst. Alle medewerkers waren zeer vriendelijk.

    September 2022 - Marjolein B.

  12. 8,3

    De medewerkster van de receptie was erg vriendelijk, heb alleen geen idee hoe ze heet maar ze heeft ons met het inchecken en uitchecken geholpen.

    Augustus 2022 - Samantha S.

  13. 8

    ?

    Augustus 2022 - Suzie B.

  14. 8,7

    Late check out without extra costs

    November 2021 - Jens G.

  15. 7,6

    Toen we melden dat ons doucheputje verstopt was en we dit zelf schoon gemaakt hadden, werd dit super goed opgepakt. Gelijk erkend dat dit niet kan etc. We kregen 15 euro retour, maar dat had voor mij niet eens gehoeven. Het feit dat het erkend werd en dat ik indruk had dat ze hier echt iets mee gingen doen telde voor

    November 2021 - E O.


Algemene voorwaarden | Privacy policy | Disclaimer | Reviewbeleid

Green Key Logo  TicketsPlus logo  Zoover Award LogoLogo Google ReviewsKWF Zakenvriend