Het huisje was mooi ruim en groter dan verwacht. Het personeel in het restaurant was erg gezellig. Echte horecatijgers.
September 2023 - H J.
Medewerker (ik dacht Kitty) adviseerde een mooi plekje . Super Dat is het voordeel van bij een park reserveren . Ondanks dat de prijs gelijk is met bijvoorbeeld voordeeluitje .
September 2023 - W. E.
mooi nieuw huisje en behoorlijk luxe
September 2023 - Michel K.
Geen recensie achtergelaten
September 2023 - A. B.
Geen recensie achtergelaten
September 2023 - Anouk V.
Vriendelijk personeel. We zouden het wel prettig vinden als er enige informatie in de locatie had gelegen, bv over wat te doen bij vertrek en de gebuiksaanwijzigingen van de oven en vaatwasser. Was nu echt zoeken.
September 2023 - Hinke d.
Eindelijk eens n douche met n rekje om je spullen op te zetten. Medewerkers receptie en TD en groen zij heel vriendelijk en vehulpzaam. ??
September 2023 - Henk d.
Geen recensie achtergelaten
September 2023 - H.
huisje 88 was perfect netjes ingericht we komen zeker weer een keer terug maar dan iets langer
September 2023 - Andries E.
Es war ruhig und sehr sauber??
September 2023 - Marina D.
Het was een lekker ruim huis. Volgens mij redelijk nieuw, goed ingericht. Mooie tuin rondom en fantastische ligbedden. Ik zou de houten palen in de tuin net wat verder doortrekken vanwege Privacy. Het keukenraam van de buren is dan ook afgeschermd. Voor beide huisjes prettiger. Tot slot: in het grote huis naast ons huisje (88) zat een grote groep. Wij hadden geluk dat deze aardige kerels erg sociaal waren en geen overlast hebben gegeven, en dat is er al snel met bv 10 man naast je en al die voorzieningen. Kan je rust die je zoekt aardig verstoren. Een reactie op mijn uitgebreide feedback zou ik op prijs stellen. Wij zouden er zo weer naar toe willen. Was heerlijk!!
Augustus 2023 - F v.
Prachtig ruim huisje
Augustus 2023 - Jentje L.
Goede ontvangst een vriendelijk te woord gestaan. Ook op onze paar aanvullende vragen
Augustus 2023 - P.A. H.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2023 - P.J H.
Het huisje zelf was heel prettig en ruim zelfs met 4 kids en de tuin was ook prettig . Ook de airco was een plus punt
Augustus 2023 - A. H.