TopParken
Recreatiepark Beekbergen | Beekbergen

Rialto 6 personen - Recreatiepark Beekbergen

Recreatiepark Beekbergen

Nederland - Gelderland
Boek een verblijf bij Recreatiepark Beekbergen, gelegen in Beekbergen. ✓ Direct boeken bij het park ✓ Op de Veluwe ✓ Nabij Apeldoorn ✓ Verwarmd buitenzwembad
  • Vuurwerkvrij vakantiepark
  • Buiten zwembad
  • Restaurant en/of snackbar
  • In de bossen
  • Op de Veluwe
Beschikbaarheid en prijs

Locatie

Gelderland, Beekbergen

Voorzieningen

Woonkamer

  1. Open keuken
  2. Flatscreen TV
  3. Eethoek
  4. Zithoek

Slaapkamer

  1. Opgemaakte bedden bij aankomst
  2. 1-persoons bed: 4
  3. 3 Slaapkamers
  4. Stapelbed: 1

Keuken

  1. DE koffieapparaat (koffiecups)
  2. 4-pits gasstel
  3. Koelkast
  4. Diepvries
  5. Combimagnetron
  6. Vaatwasser

Sanitair

  1. Douche
  2. Toilet
  3. Wastafel

Buiten

  1. Parkeerplaats bij woning (1 auto)
  2. Terrasmeubilair

Het park

Recreatiepark Beekbergen is gelegen aan de rand van de Veluwe. Het mooie en goed onderhouden recreatiepark geniet van een prachtige ligging in een bosrijke omgeving waar genoeg te beleven is. Zo kunt u per fiets, mountainbike of al wandelend de omgeving ontdekken. En hebben uw huisdieren ook een ontspannen vakantie nodig? Dan neemt u deze toch gerust mee, zodat zij ook van de prachtige natuur kunnen genieten. Heeft u een avond geen zin om te koken? Dan kunt u voor een culinair hoogstandje aanschuiven in ons restaurant. Wij raden u aan om vooraf te reserveren. En om uw verblijf op ons park nog aangenamer te maken, bieden wij onze gasten ook een broodjesservice, zodat u ’s ochtends heerlijk rustig aan kunt doen. Ook de kinderen zullen zich dankzij het verwarmde buitenzwembad en het aangrenzende kinderbad uitstekend vermaken. En als dat niet genoeg is dan kunnen zij zich ook lekker uitleven bij de speeltuin of het sportveld.

Parkfoto's

De omgeving

Recreatiepark Beekbergen ligt prachtig verscholen in de bossen van de Veluwe, op korte afstand van steden als Arnhem, Zutphen en Apeldoorn. De Veluwe is een van de meest schitterende natuurgebieden van Nederland. Voor de natuurliefhebber zijn hier mogelijkheden te over. Zo vindt u in de directe omgeving uitgestrekte heidevelden, zandverstuivingen, bossen alsook de Loenense waterval. Maar ook als u liever een dagje wilt winkelen of sightseeën dan heeft u met de nabijheid van Apeldoorn, Zutphen en Arnhem eveneens volop keuze. In Apeldoorn mag een bezoekje aan Paleis Het Loo zeker niet ontbreken. Of ga een gezellig dagje met de kinderen naar de Julianatoren of de Apenheul. Verder bent u ook zo in het winkelparadijs van Arnhem, waar u uiteraard ook een bezoek kunt brengen aan het Openluchtmuseum of Burger’s Zoo. In samenwerking met Ticketsplus bieden wij de leukste dagjes uit in de omgeving aan, meer informatie hierover vindt u bij de receptie.

Omgevingsfoto's

 

De uitvoering/indeling van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.

 

Bouwwerkzaamheden
Recreatiepark Beekbergen is een vakantiepark in ontwikkeling, hierdoor vinden er bouwwerkzaamheden plaats. Wij doen ons best om de overlast zoveel mogelijk te beperken. Als u vragen hebt over de omvang van de werkzaamheden, neem dan contact met ons op via 088 500 2477. Wij staan u graag te woord en praten u bij over de actuele stand van zaken.

96 recensies


  1. 7,3

    Late incheck mogelijkheid. Vriendelijk personeel receptie.

    Maart 2023 - A V.

  2. 8

    We hebben,ondanks de wat tegen vallende accommodatie, genoten van de paar daagjes weg. Op het park was het rustig en netjes!

    Maart 2023 - Elianne v.

  3. 7,9

    De receptie was ontzettend vriendelijk, we kregen meteen extra kopjes mee omdat deze onvoldoende in het huisje waren. Begrijpelijk dat men bezig is met werkzaamheden aan huisjes, wellicht kan hier wel aandacht aan geschonken worden dat niet meteen de radio redelijk nadrukkelijk aanwezig is om 7 uur. Prima vanaf 10 uur, maar niet voor het opstaan.

    Maart 2023 - Monique L.

  4. 6,9

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2023 - L A.

  5. 5,6

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2023 - Sjef T.

  6. 5,8

    Baliemedewerker (weet zijn naam niet, maar zelfde bij incheck als uitcheck was erg vriendelijk, behulpzaam en volledig. Fijn om een mail te ontvangen dat de bungalow al eerder dan check-in tijd gereed was en we eerder in konden checken.

    Februari 2023 - Melanie M.

  7. 9,4

    It was a nice stay

    Februari 2023 - J.W. en M. K.

  8. 8,5

    Geen recensie achtergelaten

    Januari 2023 - Martha P.

  9. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    November 2022 - v.

  10. 8,7

    Zeer vriendelijke mensen en de dame bij het vertrek nam onze opmerkingen over de accommodatie serieus.

    November 2022 - Ben M.

  11. 9,3

    Geen recensie achtergelaten

    November 2022 - Hinke M.

  12. 9

    Vriendelijkheid van de medewerkers

    November 2022 - Peter Paul T.

  13. 8,9

    Check in liep makkelijk na sluiting, dank daarvoor

    November 2022 - Paula M.

  14. 8,6

    Een medewerker op de zondagmiddag vertelde ons bij de receptie vrolijk over de vele wandelroutes in de buurt en had een erg vrolijke en enthousiaste uitstraling! Dat maakt het verblijf erg aangenaam:)

    November 2022 - Aniek H.

  15. 8

    Geen recensie achtergelaten

    November 2022 - Anne V.


Algemene voorwaarden | Privacy policy | Disclaimer | Reviewbeleid

Green Key Logo  TicketsPlus logo  Zoover Award LogoLogo Google ReviewsKWF Zakenvriend